Dodany: 2011-10-26 14:24:14
 

Kto płaci podatkiPłatność podatków to obowiązek każdego obywatela polskiego zamieszkującego tereny Rzeczypospolitej. Jednak nie wszyscy są zobligowani do zapłaty tych samych stawek podatków. Inne podatki płaci biuro księgowe warszawa a inne stawki przysługują osobom indywidualnym.

 

Oczywiście obowiązek podatkowy spoczywać będzie także i na tych, którzy wykonują czynności cywilno prawne a więc chociażby zbywają samochody. Opłaty z tytuły podatków opłacane są zaliczkowo każdego miesiąca. W polskim systemie podatkowym znajdziemy także i te, które zmuszeni są płacić choćby właściciele psów.

 

Jednak to jakie stawki podatku do zapłaty będą obligować ich właścicieli zależy w głównej mierze od ustawodawcy. W większości bowiem podatek od psów jest podatkiem lokalnym, który rozliczyć może zarówno biuro księgowe warszawa jak też samodzielnie podatnik we własnym zakresie. nie umniejsza to jednak faktu, że podatki płacić trzeba. Uchylanie się od tego obowiązku będzie skutkować sankcjami karnymi nakładanymi przez kodeks karny – skarbowy i to zarówno na biuro księgowe warszawa jak też na inną osobę prawną czy obywatela.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kto płaci podatki
Nick: