Dodany: 2011-10-26 14:26:27
 

Skąd pochodzą podatkiPierwsze podatki pochodzą oczywiście ze starożytności, gdzie ot zarówno władcy starożytnego Egiptu oraz później Rzymu nakładali daniny na swych obywateli. Od tamtej pory nie wiele się w tym względzie zmieniło wyłączając jedynie sposób pobierania opłat.

 

Wykonać można poprzez biuro księgowe warszawa, które w imieniu osoby prywatnej czy też przedsiębiorcy dokona rozliczenia odpowiednich do prowadzonej działalności stawek podatkowych z rozbiciem na poszczególne modele podatków a następnie biuro księgowe warszawa dostarczy gotowe dokumenty do właściwej jednostce organizacyjnej. Rozróżnienie podatków ma też inny cel.

 

Ma służyć wyodrębnieniu podmiotów w zależności od charakteru ich działania i zgodnie z tym określić wysokość poborów podatkowych które są wymagalne przepisami prawa oraz przez biuro księgowe warszawa. Z tego właśnie względu stawki podatków od osób fizycznych a więc głównie od dochodu są znacznie niższymi aniżeli w przypadku firm. Sytuacja może zmienić się w pewnych okolicznościach np. gdy zakład produkcyjny działa w strefie ekonomicznej i zatrudnia co najmniej kilkuset pracowników..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Skąd pochodzą podatki
Nick: