Dodany: 2011-10-26 14:34:20
 

CITKażdy obywatel zamieszkujący określone terytorium zobligowany jest do opłacania podatku dochodowego płacąc go od uzyskiwanych dochodów.

 

Tak więc płacą go zarówno osoby odwiedzające biuro księgowe warszawa będące jednocześnie fizycznymi jak też osoby prawne, a więc przede wszystkim spółki kapitałowe zarówno w organizacji jak też już działające, przedsiębiorstwa mające swą siedzibę na terenie Polski jak również wszelkie inne podmioty posiadające osobowość prawną, których rozliczenia może podjąć się każde biuro księgowe warszawa.

 

Należy przy tym powiedzieć, że płatności podatku w określone wysokości muszą być uiszczane w określonych prawnie terminach, znajdujących się w ordynacji podatkowej oraz innych ustawach szczególnych. Nie ulega jednakże wątpliwości iż niezależnie od tego jak rodzaj podatki zmuszeni jesteśmy płacić wpływ odpowiednich kwot na rachunek urzędu skarbowego jest konieczny. Gdy tka się nie stanie jest więcej niż prawdopodobne, że zostaniemy wezwani przez podmiot kontroli skarbowej w celu wyjaśnienia. W tej sytuacji reprezentować nas może też biuro księgowe warszawa jako podmiot, który w naszym imieniu wypełnia deklaracje..

Dodaj nowy komentarz do artykułu CIT
Nick: