Dodany: 2012-02-13 13:25:24

Co to jest NewConnect New Connect to przedsięwzięcie giełdowe na szeroką skalę. To rynek na którym debiutują spółki technologiczne w głównej mierze, ale z udziałem i to znaczącym spółek np. medycznych, prawniczych i opierających się na kapitale intelektualnym.

 

To zadanie New Connectu na którym debiutowało biuro rachunkowe olsztyn. New Connect ma dwieście parę spółek w swoim składzie, to rynek będący pod kontrolą Giełdy papierów wartościowych. Podlega ściśle jej regulacjom i są one narzucone przez GPW i prawo polskie. By wejść na NC i na nim zadebiutować biuro rachunkowe olsztyn musiało spełnić szereg rygorystycznych uwarunkowań.

 

NC tak jak każda giełda pozwala pozyskać pieniądze na pokrycie inwestycji i rozwinięcie tak też spożytkowało swój kapitał biuro rachunkowe olsztyn. NC to miejsce debiutu setek firm w większości małych  innowacyjnych spółek, to tu można kupić akcje drobnych polskich przedsiębiorców. Zmienność na rynku jest bardzo duża i powodowana jest przez niską płynność, mała płynność przyczynia się do spekulacyjnych ruchów. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Co to jest NewConnect
Nick: