Dodany: 2012-02-13 13:53:21

Zarabianie na  papierach wartościowychPapiery wartościowe to instrument inwestycyjny będący aktywem finansowym. Pozwala on zarabiać pieniądze na różnicach cen pomiędzy tymi instrumentami. Zarabianie na różnicach cen  nie jest jedynym sposobem zarabiania na akcjach, można korzystać z dywidendy. Dywidenda to udział w zyskach spółki.

 

Każdy rodzaj inwestycji to pewne ryzyko po części mierzalne i niemierzalne uważają księgowi z biuro rachunkowe olsztyn. To dzięki nim możemy posługiwać się precyzyjnie językiem ekspertów ze świata finansów, wiedzą wszyscy nie tylko klienci biuro rachunkowe olsztyn, ale i konkurenci.

 

Inwestycje w papiery wartościowe cechują się dość dużym wachlarzem i spectrum możliwości inwestycyjnych do bezpieczniejszych do agresywniejszych form. Agresywne to akcje, instrumenty pochodne, bezpieczniejsze to obligacje, certyfikaty depozytowe, listy zastawne itp. Paleta jest bardzo szeroka dla każdego horyzontu inwestycyjnego znajdzie się coś pasującego jak zauważa szef biuro rachunkowe olsztyn. Instrumenty pochodne wyróżniają się większym ryzykiem niż akcje bo posiadają dźwignię finansową..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zarabianie na  papierach wartościowych
Nick: